Nerezové nádrže

Nadzemní šroubované nádrže montované z nerezových ocelových plechů s možností výběru ze dvou typů nerezi (AISI 304, AISI 316).

Hl. Nerez-NYÁRLÖRINC 2019.png

Kromě tradičních smaltovaných nádrží vyrábíme a instalujeme nerezové, šroubované nádrže, které se využívají především u aplikací čistíren odpadních vod nebo pro skladování vody.

Ve výrobě a kompletní instalaci nerezových šroubovaných nádrží patříme ke světové špičce. Nerezové nádrže jsou využívány především pro realizace ve vlhkém prostředí, kde jsou kladeny vyšší požadavky na stálost materiálů. Vhodné jsou například pro čistírny odpadních vod a pro skladování pitné, požární nebo odpadní vody.

Garantujeme kvalitní zpracování a dlouhou životnost nerezových nádrží. Práce provádějí naši certifikovaní projektanti pod dohledem zkušených technologů.

Naše významné reference

  • Realizace nerezového ESGB reaktoru a CT nádrže pro společnost Veolia Water Technologies ve Španělsku – projekt HINOJOSA
  • Stavba fermentoru o průměru 21,43 m pro společnost BioKraft Anlagenbau GmbH ve městě Luckau, Německo. Fermentor byl realizován v kombinaci smaltovaných a nerezových plechů.

Využití

Nerezové nádrže je možno využít v zemědělství i vodohospodářství, na kapalné i sypké materiály.

staž. sypký.jpg

Sypké materiály

Realizujeme výrobní řadu nádrží na sypké materiály

Více
staž. kapalné.jpg

Kapalné materiály

Realizujeme výrobní řadu nádrží na kapalné materiály

Více
staž. zemědělství.jpg

Zemědělství

Realizujeme výrobní řadu nádrží pro zemědšlství

Více
staž. vodohospo.jpeg

Vodohospodářství

Realizujeme výrobní řadu nádrží pro vodohospodářství

Více

Revize a rekonstrukce

Jsme pokračovatelem originálního výrobce nádrží Vítkovice a jsme tak schopni zajistit jakékoliv rekonstrukce původních nádrží.

Opravy starých nádrží Vítkovice

Podle naší výrobní projektové dokumentace původních nádrží dokážeme zajistit bezpečnost prováděných prací a stanovit vhodnost prováděného záměru rekonstrukce. Jako tradiční výrobce smaltovaných nádrží nabízíme službu provedení revizí stávajících nádrží a posouzení jejich aktuálního technického stavu ve vztahu k jejich dalšímu použití jak z hlediska druhu kapalné látky, tak z hlediska očekávané další životnosti.

Revize

  • hodnocení aktuálního technického stavu nádrže
  • informace o předpokládané životnosti nádrže
  • posouzení možností a návrh dalšího využití nádrže
  • doporučení vhodnosti pro skladování daného média
  • kompletní rekonstrukce

Na základě mnohaletých zkušeností navrhneme to nejlepší řešení na provedení případné opravy či rekonstrukce, které prodlouží životnost nádrží.

Ukázky našich referencí nerezových nádrží

Více než 50 let vyrábíme a dodáváme nádrže do celého světa. Díky tomu se pyšníme bohatými referencemi a naše nádrže jsou viditelné téměř na všech kontinentech.

Kontaktní formulář

Prosím, specifikujte povahu poptávky.
Ozveme se vám pro upřesnění detailů a dostupných možností.

* Povinný údaj
Odesláním formuláře souhlasíte s Ochranou osobních údajů.

Certifikáty

Filtrovat podle jazyka