Nádrže na kapalná hnojiva

Smaltované nádrže pro skladování kapalných hnojiv o hustotě do 1400 kg/m³ lze s malými změnami využít také ke skladování nafty, pitné vody a požární vody.

staž. kap..jpg

Sklady kapalných hnojiv dodáváme na základě požadavku zákazníka bez automatizace nebo s automatickým řízením procesu výdeje, skladování hnojiv včetně evidence, případně míchání různých typů hnojiv.

Konstrukce nádrží na kapalná hnojiva

Nádrže na kapalná hnojiva jsou vybavené smaltovanou střechou. Dno je ocelové, svařované, opatřené ochranným nátěrem, volitelně může být z vodostavebního betonu. Ve spodní řadě opláštění je umístěn revizní vstup DN 700 a hrdlo pro připojení vypouštěcího potrubí. Dno je opatřeno odkalovacím potrubím. V horní řadě plechů je napojeno přepadové potrubí. Nádrž je vybavena výstupním žebříkem a obslužnou plošinou. 

Světový unikát naší vlastní technologie je použití nádrží k velkoobjemovému uskladnění kapalných hnojiv a jiných agresivních látek. Nabízíme tak prakticky jediný ekvivalent, který se technickými parametry a životností vyrovná dražším nerezovým nádržím.

Typové nádrže pro skladování hnojiv typu DAM :

  • 1000 m3, 12 m / 7 lubů
  • 820 m3, 10,29 m / 7 lubů
  • 480 m3, 8,56 m / 6 lubů

Revize a rekonstrukce

Jsme pokračovatelem originálního výrobce nádrží Vítkovice a jsme tak schopni zajistit jakékoliv rekonstrukce původních nádrží.

Opravy starých nádrží Vítkovice

Podle naší výrobní projektové dokumentace původních nádrží dokážeme zajistit bezpečnost prováděných prací a stanovit vhodnost prováděného záměru rekonstrukce. Jako tradiční výrobce smaltovaných nádrží nabízíme službu provedení revizí stávajících nádrží a posouzení jejich aktuálního technického stavu ve vztahu k jejich dalšímu použití jak z hlediska druhu kapalné látky, tak z hlediska očekávané další životnosti.

Revize

  • hodnocení aktuálního technického stavu nádrže
  • informace o předpokládané životnosti nádrže
  • posouzení možností a návrh dalšího využití nádrže
  • doporučení vhodnosti pro skladování daného média
  • kompletní rekonstrukce

Na základě mnohaletých zkušeností navrhneme to nejlepší řešení na provedení případné opravy či rekonstrukce, které prodlouží životnost nádrží.

Vhodné typy nádrží

Typy nádrží vhodné pro uskladnění kapalných hnojiv

LRM_EXPORT_618414489317243_20190904_195943735.jpeg

Smaltované nádrže

Nadzemní šroubované nádrže montované z ocelových plechů ošetřených smaltovanou povrchovou ochranou.

Více
Malé-Nerez.png

Nerezové nádrže

Nadzemní šroubované nádrže montované z nerezových ocelových plechů s možností výběru ze dvou typů nerezi (AISI 304, AISI 316).

Více

Kontaktní formulář

Prosím, specifikujte povahu poptávky.
Ozveme se vám pro upřesnění detailů a dostupných možností.

* Povinný údaj
Odesláním formuláře souhlasíte s Ochranou osobních údajů.