Nádrže na popílek

V návaznosti na náš program zásobních nádrží realizujeme výrobní řadu smaltovaných zásobních sil na popílek. Nevytvářejí klenbu, jsou tvořeny smaltovaným pláštěm a střechou.

 
 
photo-1445140402314-ffd9630d0b19.jpg

Tato sila umožňují přímé napojení do technologického procesu výroby a díky umístění na ocelové konstrukci rovněž konstrukci výsypky s podjezdem pro nákladní vozy.

 
 

Konstrukce nádrží na popílek

Zásobní sila umožňují přímé napojení do technologického procesu výroby a díky umístění na ocelové konstrukci rovněž umožňují konstrukci výsypky s podjezdem pro nákladní vozy.

 
 

Spodní část tvoří nosná podpěrná konstrukce s kuželovou ocelovou výsypkou, opatřenou nátěrem. Nádrž poskytuje úplnou ochranu popílku proti povětrnostním vlivům, výhodou je skladování velkého množství popílku na malé ploše, nabízíme rychlý a energeticky nenáročný odběr. Díky kvalitnímu smaltovanému plechu jsou sila vysoce odolná vůči chemickému a abrazivnímu působení.

 
 

Vyskladňování se provádí:

  • gravitačně z kuželové výsypky na vyskladňovací dopravník nebo přímo do mobilních cisteren
  • pokud není potřebná podjezdná výška zásobníku, je smaltovaný plášť zásobníku osazen na betonovém základu a výsypka je zavěšena v plášti zásobníku
 
 

Revize a rekonstrukce

Jsme pokračovatelem originálního výrobce nádrží Vítkovice a jsme tak schopni zajistit jakékoliv rekonstrukce původních nádrží.

 
 

Opravy starých nádrží Vítkovice

Podle naší výrobní projektové dokumentace původních nádrží dokážeme zajistit bezpečnost prováděných prací a stanovit vhodnost prováděného záměru rekonstrukce. Jako tradiční výrobce smaltovaných nádrží nabízíme službu provedení revizí stávajících nádrží a posouzení jejich aktuálního technického stavu ve vztahu k jejich dalšímu použití jak z hlediska druhu kapalné látky, tak z hlediska očekávané další životnosti.

 
 

Revize

  • hodnocení aktuálního technického stavu nádrže
  • informace o předpokládané životnosti nádrže
  • posouzení možností a návrh dalšího využití nádrže
  • doporučení vhodnosti pro skladování daného média
  • kompletní rekonstrukce

Na základě mnohaletých zkušeností navrhneme to nejlepší řešení na provedení případné opravy či rekonstrukce, které prodlouží životnost nádrží.

 
 

Vhodné typy nádrží

Typy nádrží vhodné pro uskladnění popílku

 
 
LRM_EXPORT_618414489317243_20190904_195943735.jpeg

Smaltované nádrže

Nadzemní šroubované nádrže montované z ocelových plechů ošetřených smaltovanou povrchovou ochranou.

Více
Malé-Nerez.png

Nerezové nádrže

Nadzemní šroubované nádrže montované z nerezových ocelových plechů s možností výběru ze dvou typů nerezi (AISI 304, AISI 316).

Více

Kontaktní formulář

Prosím, specifikujte povahu poptávky.
Ozveme se vám pro upřesnění detailů a dostupných možností.

* Povinný údaj
Odesláním formuláře souhlasíte s Ochranou osobních údajů.