Míříme na veletrh IFAT Mnichov

02/05/2022

Srdečně vás zveme na významný veletrh IFAT 2022, který se uskuteční 30.5. – 3.6. v Mnichově. Vedle světových hráčů na poli environmentálních technologií se zde představíme také my – WITKOWITZ ENVI.

"Budeme zde prezentovat naše portfolio především v oblasti aerobních a anaerobních technologií, které využíváme v realizacích čistíren odpadních vod. Vnímáme, že města, obce i průmyslové podniky musí efektivně řešit čištění odpadních vod. Proto jsme připraveni jim pomoct s návrhem technického řešení, po odsouhlašení se samotnou realizací, a to vše od A do Z," říká Petr Kutěj, obchodní ředitel kusových nádrží, se kterým se na místě potkáte.

A odprezentujeme nejen to. "Součástí technologických celků, které realizujeme, jsou i jednotkové výrobky, které jsou nedílnou součástí. Jde o skladovací nádrže, které dokážeme vyrábět v různých povrchových ochranách, a to smalt, práškový lak nebo nerez. Dále samozřejmě vyrábíme různé druhy ocelových konstrukcí, jako například přemostění, platformy, žebříky, hrdla, plošiny… a podobně. Nedílnou součástí našeho portfolia jsou také dodávky technologických zařízení, které jsou nezbytně nutné pro chod a fungování našich aplikací,” dodává Kutěj.

Od návrhu přes výrobu až po montáž. To je náš tým WITKOWITZ ENVI. Tým odpovědný k budoucnosti, který vrací život tam, kde odjakživa byl.

Více o nás a našich technologiích: https://witkowitz-envi.cz